Hakkımızda

Kartepe Reklam, A Plus Reklam

Sahip oldugumuz deneyim, tecrübeli ekip ve sundugumuz kaliteli hizmetle sektörde hızla ilerlemekteyiz. Tam hizmet reklam ajansımız bünyesinde bulunan tasarım ekibi, makina parkuru ve montaj elemanlarıyla sizlere hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.Görevimiz; Hedefleriniz dogrultusunda fark edilebilir estetiklikte kaliteli hizmetler sunarak, markanızın bilinir, unutulmaz ve gözde olmasını saglamaktır.

man in blue dress shirt sitting on rolling chair inside room with monitors
man in blue dress shirt sitting on rolling chair inside room with monitors

%100 Yerinde Üretim

İmalatını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, üretim tesislerimizdeki kendi makina parkurumuzda üretilmektedir.Tüm makina ve teçhizatlarımız en son teknoloji ile donatılmış olup, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve kalite bir şekilde teslim etmekteyiz.

25 Yıllık Tecrübe

Faaliyet gösterdiği 2007 yılından bu yana Kocaeli'de tek kapsamlı ajans olma özelliğini elinden bırakmayan ve sektörüne sürekli hayat vermeye devam eden A PLUS Reklam, çalıştığı firmalara A Kalite hizmet verebilme düşüncesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

five person by table watching turned on white iMac
five person by table watching turned on white iMac

Hızlı İmalat ve Montaj

Firmaların dışarıdaki görünen yüzü olan tabela talepleri, müşteri temsilcilerimiz tarafından projenin başlangıcında yapılan keşif çalışması ile en hızlı şekilde süreç başlatılır ve profesyonel üretim ekibimiz ile imalat aşaması sorunsuz, hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlanmaktadır. Montaj ekibimiz, proje dosyasında detayları belli olan ürünün montajını tüm güvenlik önlemlerini alarak gerçekleştirir. Yaptığımız montajların önemli bir kısmı yüksek alanlarda olduğundan deneyimli montaj personellerimiz düzenli olarak iş güvenliği eğitimlerinden geçmekte olup gerekli tüm sertifikalara sahiptirler.